Mateřská škola Sázava

Mateřská škola je až do odvolání zavřena.

Základní škola oznamuje rodičům dětí z MŠ, že na měsíc duben SE RUŠÍ úplata za předškolní vzdělávání. Žádáme rodiče, aby pozastavili trvalý příkaz na tuto platbu. Úplata za měsíc květen bude upřesněna dle vývinu situace. Rodičům, kteří již měsíc duben uhradili, budou peníze vráceny na bankovní účet.

Odemykáme síň poznávání. Čím? No přece klíčkem.

Odemykáme klíčkem cestu ke hře a vzdělávání.

Pojďme si společně hrát. Jak? Otevřeme bránu a vstoupíme do světa dětských her a snů.

Kdo jsme?

Úplně normální mateřská škola :-)

Jsme součástí Základní školy a mateřské školy Sázava. Do našich šesti tříd chodí skoro 120 dětí ze Sázavy a okolí.

Zaměření školy

Jsme obyčejná mateřská škola pro všechny děti. Rádi se smějeme, zpíváme, tančíme a dovádíme. Společně putujeme za zvířátky, na hrad či do pohádky. Posloucháme bublání řeky, zpívání ptáků, hrajeme si s tatínky, spíme ve školce a děláme radost babičkám a dědečkům při společných vystoupeních. Přijďte si s námi užívat!

KDE SI HRAJEME

Ve třídách máme spoustu hraček a her, včetně vzdělávacích a společenských. Ale nebojíme se ani přírodních materiálů. Obyčejnou bramboru hravě proměníme v ježka nebo pana Bramboru. Součástí školky je prostorná zahrada, kde stavíme hrady z písku, kloužeme se, cvičíme a dovádíme.