Mateřská škola Sázava

Odemykáme síň poznávání. Čím? No přece klíčkem.

Odemykáme klíčkem cestu ke hře a vzdělávání.

Pojďme si společně hrát. Jak? Otevřeme bránu a vstoupíme do světa dětských her a snů.

Kdo jsme?

Úplně normální mateřská škola :-)

Jsme součástí Základní školy a mateřské školy Sázava. Do našich šesti tříd chodí skoro 120 dětí ze Sázavy a okolí.

Zaměření školy

Jsme obyčejná mateřská škola pro všechny děti. Rádi se smějeme, zpíváme, tančíme a dovádíme. Společně putujeme za zvířátky, na hrad či do pohádky. Posloucháme bublání řeky, zpívání ptáků, hrajeme si s tatínky, spíme ve školce a děláme radost babičkám a dědečkům při společných vystoupeních. Přijďte si s námi užívat!

KDE SI HRAJEME

Ve třídách máme spoustu hraček a her, včetně vzdělávacích a společenských. Ale nebojíme se ani přírodních materiálů. Obyčejnou bramboru hravě proměníme v ježka nebo pana Bramboru. Součástí školky je prostorná zahrada, kde stavíme hrady z písku, kloužeme se, cvičíme a dovádíme.