Akce školky

Zde se dozvíte informace o společných akcích, na kterých se podílí všechny třídy současně.

Další akce si každá třída organizuje samostatně a můžete je vidět na svých třídních stránkách.

Motýlci

Kočičky

Berušky

Sluníčka

Rybičky a Žabičky

Svatomartinská slavnost

Už Martin na bílém koni..... 8.11.2018 proběhla Svatomartinská slavnost.

Dlouhý průvod, krásné lucerny, světýlka a na konci cesty mile překvapené děti z nádherného koně Barona a Sv. Martina. Legenda praví, že s příjezdem Martina na bílém koni se blíží i královna mrazivých večerů a nocí- paní zima.

Zpívání pod borovicí

Vánoční čas je nejkrásnějším obdobím v roce. K tradicím českých Vánoc patří nezapomenutelné zvyky, ale hlavně dobrá nálada, kterou je dobré sdílet v kruhu našich nejbližších a přátel. Proto jsme se i my v tomto čase sešli, abychom strávili příjemnou předvánoční chvilku spolu s Vámi a Vašimi dětmi. I přesto, že počasí nebylo zrovna příznivé, sešli jsme se v hojném počtu, zazpívali vánoční koledy a pochutnali jsme si na vánočním cukroví.

Čarodějné odpoledne

Na čarodějné odpoledne nám vyšlo krásné počasí a tak na náš slet přiletělo spoustu malých čarodějů a čarodějnic. Pěkně jsme si zasoutěžili, zazpívali, vyrobili jsme si čarodějnici, ochutnali čarodějnické dobrůtky, vařili kouzelný lektvar a také jsme poznávali po hmatu. Nakonec jsme se pořádně proletěli školkou na koštěti a za odměnu každý dostal diplom a malou dobrůtku.

Rozloučení se školním rokem