Aktuality z Rybiček

Zavírání lesa

přidáno: 6. 11. 2017 2:19, autor: Ivana Vyskočilová   [ aktualizováno 6. 11. 2017 2:20 ]

KONCEM ŘÍJNA SE VE TŘÍDĚ RYBIČEK KONALA AKCE NA TÉMA " ZAVÍRÁNÍ LESA". DO NAŠÍ ŠKOLKY PŘIŠEL NA NÁVŠTĚVU PAN MYSLIVEC, KTERÝ DĚTEM VYPRÁVĚL O LESE A O ZVÍŘÁTKÁCH, KTERÁ V LESE ŽIJÍ. TAKÉ UPOZORNIL, JAK LES A ZVÍŘÁTKA CHRÁNIT A JAK SE O NĚ STARAT.

ÚKOLEM DĚTÍ BYLO DOJÍT DO LESA A NA URČENÉ MÍSTO DONÉST KAŠTANY, ŽALUDY , OŘÍŠKY.
PO SPLNĚNÍ ÚKOLU DĚTI OD PANA MYSLIVCE DOSTALY DROBNÝ DÁREK A DIPLOM. DĚTEM SE AKCE MOC LÍBILA.
Romana

KELTSKÁ SLAVNOST

přidáno: 25. 9. 2017 5:01, autor: Ivana Vyskočilová   [ aktualizováno 25. 9. 2017 5:04 ]

MINULÝ TÝDEN PROBĚHL VE TŘÍDĚ RYBIČEK VE ZNAMENÍ KELTSKÉ SLAVNOSTI. JEDNÁ SE O OSLAVU KONCE LETNÍHO SLUNOVRATU A ZAČÁTKU PODZIMNÍ ROVNODENNOSTI.
DÁLE SE OSLAVUJE SKLIZEŇ OVOCE A ZELENINY. DĚTI CELÝ TÝDEN PLNILY ÚKOLY KELTSKÉHO KRÁLE A  V PÁTEK 22.9. DOPOLEDNE,TEDY PŘESNĚ NA DEN, KDY ZAČÍNÁ PODZIMNÍ ROVNODENNOST NÁS VE ŠKOLCE NAVŠTÍVIL KELTSKÝ KRÁL.

POTÉ CO DĚTI KELTSKÉMU KRÁLI ZAZPÍVALY A ZATANČILY, DOSTALY DÁREK  A JEŠTĚ SE KAŽDÝ S KRÁLEM VYFOTIL.
Romana