Archiv‎ > ‎Školní rok 2011/2012‎ > ‎

Co se dělo u Motýlků


Sportovní den

přidáno: 14. 6. 2012 3:46, autor: Ivana Vyskočilová

Ve čtvrtek 7.6. proběhl v naší třídě SPORTOVNÍ DEN. Děti to pojaly jako velkou událost zasoutěžit si v různých disciplínách (běh mezi překážkami, přeskoky, hod na cíl, přetahování se lanem,....) a s velkým nadšením se zapojily. Nechyběla dobrá nálada a velkou motivací jim byla medaile v podobě Fidorky, kterou si za odměnu odnesly domů.


Prezentace PicasaWebDen dětí

přidáno: 14. 6. 2012 3:41, autor: Ivana Vyskočilová

Oslava Dne dětí nám zdaleka podle našich představ, díky deštivému počasí, nevyšla. prošli jsme stanoviště včetně hasičů a za deště se vraceli do školky s velkou odměnou, o kterou jsme se ve školce podělili.Prezentace PicasaWeb


Spaní ve školce

přidáno: 17. 5. 2012 4:52, autor: Ivana Vyskočilová

Jen 5 odvážlivců z Motýlků a 3 z Kočiček se přihlásilo k nočnímu spaní ve školce bez maminky a tatínka. Zvládli to na "Velkou jedničku". Musíme je jen pochválit za jejich odvahu a statečnost.
 

 

 

Prezentace PicasaWeb

 

Korálkové odpoledne

přidáno: 17. 5. 2012 4:46, autor: Ivana Vyskočilová

Šikovné maminky s nadšením spolu se svými dětmi si vyráběly během tvořivého odpoledne krásné šperky.
 

Karneval

přidáno: 27. 2. 2012 22:09, autor: Ivana Vyskočilová

Třída Motýlků dne 22.2. pořádala karneval. Proběhla promenáda v maskách, sólový tanec, soutěže a hry. Všechny děti měly překrásné masky. pro většinu dětí to byl první karneval, který si jak se patří užily. Odměnou jim bylo malé občerstvení a diplom.
 

 

 

karneval

Jak jsme vyráběli svícínky

přidáno: 16. 12. 2011 2:58, autor: Ivana Vyskočilová

Jedno prosincové odpoledne jsme se s maminkami sešli na tvořivé dílně. Společně jsme vytvořili krásné vánoční svícínky na jarmark. Moc všem děkujeme za příjemně strávené odpoledne.


Prezentace PicasaWeb


Knihovna

přidáno: 3. 11. 2011 4:52, autor: Ivana Vyskočilová

Ve středu 2.11. navštívily naše děti novou knihovnu. Všichni jsme byli nadšeni z krásného prostředí a z velké nabídky

knih. Také jsme si zapůjčili jednu pohádkovou knihu, z které si budeme vždy před spaním číst.
Rádi se brzy do knihovny zase vrátíme.


Prezentace PicasaWeb

Halloween

přidáno: 20. 10. 2011 3:44, autor: Ivana Vyskočilová

Dne 19.10. jsme si s dětmi připomněli nastívající svátek Halloween.

Děti společnými silami vydlabaly připravenou dýni a p. uč. dotvořila to ostatní.Děti byly velice zvědavé, co se uvnitř dýně ukrývá, co tam zajímavého objeví. Jaké překvapení bylo, když se uvnitř dýně schovávalo tolik semínek - dost pro každého. S radostí si každý odnesl semínko domů :-).


Prezentace PicasaWeb

Bramboračka

přidáno: 13. 10. 2011 2:07, autor: Ivana Vyskočilová


Tento týden jsme se nejen se zeleninou seznamovali a poznávali ji jak vypadá, ale také jak chutná a voní :-). Děti se proměnily v kuchaře a kuchařinky a uvařili jsme výbornou bramborovou polévku se zeleninou, která voněla široko-daleko a všem moc chutnala. Děti byly nadšené, jak se jim to povedlo!
Prezentace PicasaWeb


Putování za skřítkem Štístkem

přidáno: 29. 9. 2011 21:56, autor: Ivana Vyskočilová

Dne 22.9. jsme se vydali se skřítkem Štístkem na delší vycházku za poznáváním zajímavých přírodních zákoutí Sázavy. Putovali jsme Na ostrov a pak podél řeky do Havránek, při cestě jsme si povídali a sledovali řeku a život v ní, poslouchali, jak hučí přes jezy, pozorovali jsme kachny na řece, i na rybníčku, rybáře, všímali si krásné přírody, zajímavých úkazů. Šlapali jsme statečně, zdolávali jsme několik lávek, kde jsme si dodávali odvahy.
Po svačince jsme se po fáborkách vydali hledat ukrytý poklad skřítkem Štístkem. Na děti čekala sladká odměna a drobný dáreček. Unavení, ale spokojení jsme se vraceli do školky na oběd.

Prezentace PicasaWeb


1-10 of 10