Archiv‎ > ‎Školní rok 2011/2012‎ > ‎

Co se dělo u Berušek


Konopiště

přidáno: 27. 6. 2012 1:12, autor: Ivana Vyskočilová

Vláček motoráček, vlak Elefant, autobus a výletní mašinka nás dovezli přímo k zámku Konopiště. Prošli jsme si okolí, pozorovali páva a zamávali medvědovi, který vylezl ven z obydlí na snídani. Navštívili jsme „Pohádkovou zemi“ a seznámili se s jejími obyvateli-skřítky. Venku v přírodě jsme poobědvali pizzu a chvíli si pohráli na louce. Následovala tombola a dárečky pro všechny kluky a holky. Cestou zpět jsme se vraceli parkem, kde jsme na procházce potkali ježka a lesní jahůdky.                                                                                 

Velký dík patří maminkám Monice a Petře za super krásný výlet!Prezentace PicasaWeb


Na hřišti

přidáno: 22. 5. 2012 4:06, autor: Ivana Vyskočilová


Sportovní den strávily děti ze třídy „Berušek“ na školním hřišti, kde si zazávodily. Odměna všem byla sladká medaile a malý dáreček.


Prezentace PicasaWeb


Spaní v Beruškách

přidáno: 22. 5. 2012 3:49, autor: Ivana Vyskočilová

Sešlo se nás sedm statečných, kteří se nebáli spát bez rodičů v MŠ. Zahráli jsme si stopovanou, osvěžili se nanuky a zahráli si s kamarády. Večer se děti posilnily dobrotami od maminek a vyzkoušely si noční hlídku ve třídě. S úsměvem na tváři jsme se ráno rozešli domů.                                                                                                                                                     


Prezentace PicasaWeb


Korálkování - tvořivá dílna

přidáno: 15. 5. 2012 8:03, autor: Ivana Vyskočilová

Maminky spolu s dětmi se sešly, aby si zkusily vyrobit šperky z tvarovací hmoty. Zručné ruce všech zúčastněných a příjemné vedení p.lektorky Svobodové sklidilo svoje plody. Všechny maminky si domů odnášely překrásné korále, které se stanou originálním doplňkem jejich šatníku.

 


Prezentace PicasaWebKarneval

přidáno: 27. 2. 2012 6:29, autor: Ivana Vyskočilová

 
22. února proběhl “Karneval“ ve třídě „Berušek“. Na návštěvu přišly děti z přípravky. Všechny děti byly převlečené do krásných masek, které předvedly na módní přehlídce. Dopoledne dětem uběhlo při tanci, soutěžích. Na závěr si každé dítě odneslo překvapení z naší „Tomboly“.
 
 

karneval B

 

Cvičení v tělocvičně

přidáno: 27. 2. 2012 4:10, autor: Ivana Vyskočilová

21. února dopoledne se děti naší třídy sešly s dětmi přípravky v tělocvičně ZŠ. Společně jsme si zacvičily a zasoutěžily. Na oplátku jsme děti z přípravky i paní uč. Štědrovou pozvaly na druhý den k nám do „Berušek“ na „Karneval“.
 
 
 
 

Prezentace PicasaWeb

Nad knihou

přidáno: 21. 2. 2012 3:43, autor: Ivana Vyskočilová


17.2.2012 jsme se spolu s dětmi vydali do knihovny v Sázavě. Čekalo na nás příjemné povídání a poslechli jsme si pěknou „sněhovou“pohádku. Na závěr si malí čtenáři prohlíželi knížky a některé z nich si vybrali k zapůjčení do MŠ ke společnému čtení.
knihaU JESLIČEK

přidáno: 6. 1. 2012 2:23, autor: Ivana Vyskočilová


Ve středu 4.1. jsme navštívili kostel sv. Prokopa, abychom „nahlédli do Betléma“. K Ježíškovi právě přicházejí tři králové a přinášejí mu dary. Děti podarovaly andělíčka a společně si v překrásně vánočně vyzdobeném kostele zazpívaly koledy a zahrály na harmonium. Výjímečná atmosféra pohladila naše srdce.

Děkujeme mamince Anežky za pozvání. 
Prezentace PicasaWeb


Ježíšek

přidáno: 6. 1. 2012 2:19, autor: Ivana Vyskočilová


Velké těšení, slavnostně prostřeno, mlsání cukroví od maminek, koledy, dárky pod stromečkem v podobě Lega, barevných  kostek, puzzlů, knih a rozzářené oči dětí…..

 Děkujeme Ježíšku!


Prezentace PicasaWeb


Vánoční besídka

přidáno: 6. 1. 2012 2:08, autor: Ivana Vyskočilová


Na úterý 13.12. jsme s dětmi připravili vystoupení a pozvali naše nejbližší.Děti rodičům zahrály pohádku, zatančily, přednesly básničky a zazpívaly koledy. Společně jsme všichni poseděli,na cukroví si pochutnali a v předvánočním čase tak spolu strávili příjemné chvíle.


Prezentace PicasaWeb


1-10 of 17